Máte v plánu uspořádat firemní večírek či soukromou oslavu, party, svatební hostinu či jinou akci a potřebujete dodat veškeré pohoštění? Kvalitní občerstvení patří mezi nejdůležitější části každé oslavy, proto naše firma poskytuje veškeré služby týkající se právě cateringu na narozeniny i svatby.


ZAJIŠTĚNÍ CATERINGU

Zajištění cateringu na oslavy u nás spočívá v tom, že vy jako klient nám sdělíte vaše požadavky a přání týkající se občerstvení a dalších námi poskytovaných služeb. Než nám však veškeré požadavky sdělíte, mějte jasno v následujících bodech:

  • Proč akci děláte?
  • Kde se bude konat?
  • O jaký typ akce se bude jednat?
  • Jaké bude téma akce?
  • Jaké jsou vaše přání?

Na základě těchto požadavků a určeného rozpočtu vám připravíme nabídku cateringu na oslavu, kterou pro vás připravíme přesně na míru.

CO VŠE ZAJIŠŤUJEME?

Naše firma zajišťuje catering od plánování přes samotnou realizaci až po úklid. Žádné přání pro nás není překážkou, proto lze kromě jídla a občerstvení také zajistit:

  • veškeré vybavení (např. stoly, židle, talíře, příbory atd.),
  • dovoz vybavení,
  • personál (např. obsluha, kuchaři, hostesky, organizátoři, security servis).

Catering nabízíme jak firmám a různým společnostem, tak i soukromým osobám. Naší prioritou jsou vždy přání zákazníka a jejich naplnění. Na základě domluvy není problém kamkoliv za vámi dojet. Jsme mobilní a flexibilní.

OBČERSTVENÍ

Pokrmy jsou servírovaný ve formě bufetu ve studené i teplé formě. Všechna naše lahodná jídla jsou připravována z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších potravin našimi velice zkušenými kuchaři. Samozřejmostí je i dodání alkoholických a nealkoholických nápojů. Námi poskytované jídlo a pití splní vaše přání i očekávání a připraví vám i vašim hostům nezapomenutelný zážitek.


Kromě cateringu se zaměřujeme také na:

Catering na oslavu v současné době není pouze zajištění jídla a pití, ale souvisí s ním také výzdoba, navození atmosféry či zábava. Ať už se jedná o malé nebo velké akce, vždy dáváme do naší práce maximum. Obraťte se na nás a my se postaráme o vše, co s cateringem souvisí – od jednotlivých pokrmů a nápojů až po dekoraci oslavy.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?


    Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů