Flair Duo: Barmanská show ze soutěže ČSMT i u Vás na akci? Ano!


Chcete na svatbu, oslavu, firemní večírek, rozlučku se svobodou nebo jinou důležitou akci barmany, kteří válejí tak, jak to znáte ze soutěže Česko Slovensko má talent? Jsme tu! Ve filmu s DiCapriem jste nás (zatím) vidět nemohli, ale v soutěži ano! Dva kluci z televize, postupující v soutěži talentů pod názvem Flair Duo, se spoustou ocenění, praxí v Karibiku i mistrovským titulem, jsou ready připravit show i vám!


Vzduchem létají lahve, emoce, vůně exotického ovoce, energie, nadšení. Jedni už se nemohou dočkat míchaného drinku, druzí chtějí umět to, co my, další volají nadšené “wow”. Zažijte to taky!


Chci barmanskou show

Pojďme se poznat

Lukáš Nováček


„Jmenuji se Lukáš a narodil jsem se v Plzni, vystudoval Hotelovou školu u Borského parku a už na střední škole mě lákalo jet za prací do zahraničí. Vyrazil jsem na tříměsíční stáž na řecký ostrov Rhodos pracovat jako barman. Taková zkušenost mě natolik nadchla, že jsem odjel za prací na 2 roky do Chorvatska, kde jsem v druhém roce působil jako manažer restaurace.

Cestování a poznávání nových lidí i krajů jsem neměl dost, tak jsem se rozhodl, že jako další a největší zkušenost zkusím zaoceánskou loď. Tam jsem pracoval jako barman 7 měsíců, 4 měsíce v Karibiku a 3 měsíce v Evropě. Po návratu z cest jsem absolvoval soutěže ve flairu a barmanství, kde jsem sbíral zajímavé zkušenosti.”

Martin Pfeifer


„Těší mě, jsem Martin a delší část života žiju v Plzni. K barmanství mě přivedl můj skvělý švagr František Korelus, který byl jedním z prvních průkopníků flair bartendingu v České republice. Když mi bylo 12 let, viděl jsem jeho barmanskou show a už tehdy jsem věděl, že přesně tohle chci dělat. Doma sem začal trénovat s plastovou flaškou a učil se podle videí na internetu.

Pak to byla docela jízda! První show jsem házel ve 14 letech, začal jsem jezdit na barmanské soutěže za juniory i za profesionály, vyhrál jsem 2x titul Mistra České republiky a třetí rok nakonec příčku druhou. Už to bude 16 let, co se švagrem a dalšími kolegy děláme barmanské show na firemních večírcích, plesech a mícháme drinky po celé republice.”

  • barman show

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?


    Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů