Jste milovníkem whisky a rádi byste vyzkoušeli něco nového, neobvyklého a mimořádného? Zajímá vás u alkoholu více než jen samotné pití? Naše firma koná degustace whisky, u kterých máte možnost dozvědět se jak o historii whisky, tak i ochutnat jejich jedinečnou chuť.


Vybírat si můžete nejen z běžných druhů whisky, ale také z velmi unikátních a netradičních kousků, které mají svoji historii. My vám nabízíme velké množství druhů whisky, které se dělí do 4 skupin:


  • skotské whisky
  • irské whisky
  • americké whisky
  • kanadské whisky

Díky velkému množství si vybere opravdu každý.

ZAJIŠTĚNÍ DEGUSTACE

Chcete-li uspořádat degustaci whisky pro několik osob, pak je důležité, abyste nám jako klient sdělil, o jaký druh whisky máte konkrétně zájem a jaká je výše vašeho rozpočtu. Dále je samozřejmě také podstatné, zdali budete chtít dát přednost řízené nebo neřízené degustaci. Na základě získaných informací a zjištění vašich požadavků a přání jsme schopni vypracovat nabídku přesně na míru.


ŘÍZENÁ DEGUSTACE

U řízené degustace je přítomný zkušený odborník, který vám prozradí něco o historii whisky, dozvíte se spoustu zajímavých informací o oblasti a palírně, odkud daná whisky pochází. Kromě ochutnávání vás náš odborník rovněž naučí, jak posoudit barvu, aroma i chuť whisky.


NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

U neřízené degustace je též přítomný odborník, avšak ten neseznamuje hosty s vybranými druhy whisky, jejich historii a výrobě. Odborník na whisky Vám však poskytne rady a doporučení týkajících se whisky. Neřízené degustace se může na rozdíl od té řízené zúčastnit více lidí.

Kromě degustace whisky pořádáme také:

Poznejte tradice pálení whisky a ochutnejte s námi vynikající whisky, které disponují výbornou kvalitou i chutí. Degustace whisky je ideální pro zpestření firemní i soukromé akce.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?