Chcete obohatit váš firemní nebo soukromý večírek? Máte rádi koňak a zajímáte se u jednotlivého pití o více než jen o samotné pití alkoholu? Naše firma pravidelně pořádá degustace koňaků, u kterých proniknete do tajů historie i výroby a ochutnáte prvotřídní produkty.


ZAJIŠTĚNÍ DEGUSTACE

Pro zpestření firemní či soukromé akce je degustace koňaků ideální. Abychom vám však mohli udělat nabídku přesně na míru, žádáme vás o sdělení, které druhy koňaků byste rádi ochutnali a jaká je výše vašeho rozpočtu. Dále je také nutné, abyste si rozmysleli, zdali dáte přednost degustaci řízené či neřízené.


Poté, co nám sdělíte všechny podstatné informace, vám vypracujeme takovou nabídku, která bude podle vašich požadavků přesně na míru.


DRUHY DEGUSTACÍ

Naše firma se specializuje jak na řízené, tak i neřízené degustace koňaků. Záleží tedy jen na vás, co upřednostňujete a které dáte přednost.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Tento druh degustace se realizuje vždy pro několik zájemců (cca do 30 osob), kteří chtějí nejenom ochutnat kvalitní koňaky, ale také se dozvědět co nejvíce informací o historii konkrétních značek koňaků, jejich výrobě a současnosti. U řízené degustace je předem dané pořadí jednotlivých koňaků, ke kterému vám poskytne náš odborník výklad. Účastníci degustace pak jednotlivé vzorky ochutnávají a porovnávají je mezi sebou.


NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Další možností, jak ochutnat vybrané koňaky, je neřízená degustace. Tento druh degustace je vyhledáván zejména lidmi, kteří nechtějí být svázáni pravidly a tedy mohou koňaky ochutnávat v takovém pořadí, které je pro ně ideální. I při neřízené degustaci je přítomný odborník. Na rozdíl od řízené degustace vám tento odborník poví více informací o jednotlivém koňaku v případě, že ho o to požádáte.

Kromě degustací koňaků se naše firma zaměřuje také na:

Doplňte vaši firemní či soukromou oslavu právě o degustaci koňaku a ochutnejte u nás klasické i netradiční koňaky, které mají výbornou kvalitu a jedinečnou chuť.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?