Zpestřete firemní večírek, rozlučku se svobodou nebo narozeninovou párty degustací vybraných rumů. Nabídněte svým hostům, přátelům nebo obchodním partnerům něco extra. Vezměte je na chvíli do slunného Karibiku a nechte je ochutnat pití plné slunce.

 • Ochutnáte legendární rumy světa
  Králi mezi rumy jsou Matusalem a Mount Gay. Při degustaci poznáte, proč jsou tyhle značky synonymem pro RUM.
 • Zamilujete se do rumů
  Při degustaci poznáte jeho nejjemnějších chutě, vychutnáte si naplno aroma, prohlédnete si barvu a už nic jiného nebude chtít pít.
 • Seznámíte se s tradicí
  Během degustace rumu vás náš barman seznámí s historií značky, metodou výroby a různými zajímavostmi.
 • Naučíte se pít rum správně
  Kvalitní rum si zaslouží správné servírování. Ochutnává se ve speciální skleničce a čistý, aby jste objevili všechny chutě rumu.
 • Ucítíte karamel, švestku nebo vanilku
  Při degustaci se zaměřuje především na chuť rumu. S pomocí našeho barmana začnete cítit chutě jako jsou karamel, vanilka, švestka nebo různá koření.
 

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Tento druh degustace se realizuje vždy pro několik zájemců (cca do 30 osob), kteří chtějí nejenom ochutnat kvalitní rumy, ale také se dozvědět co nejvíce informací o historii konkrétních značek rumů, jejich výrobě a současnosti.

U řízené degustace je předem dané pořadí jednotlivých rumů, ke kterému Vám poskytne náš odborník výklad. Účastníci degustace pak jednotlivé vzorky ochutnávají a porovnávají je mezi sebou.

NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Další možností, jak ochutnat vybrané rumy, je neřízená degustace. Tento druh degustace je vyhledáván zejména lidmi, kteří nechtějí být svázáni pravidly a tedy mohou rumy ochutnávat v takovém pořadí, které je pro ně ideální.

I při neřízené degustaci je přítomný odborník. Na rozdíl od řízené degustace vám tento odborník poví více informací o jednotlivém rumu v případě, že ho o to požádáte.

Co potřebujeme vědět?

Skvělé rumy jsou po celém světě, proto potřebujeme vědět:

 • jaké druhy vás lákají a jaké chcete ochutnat,
 • místo konání, datum, počet osob a další informace.

Na základě vybraných rumů a druhu degustace připravíme rozpočet a doladíme s vámi vše potřebné.

“Ochutnala jsem na degustaci rumy, které jsem ani netušila, že existují. Děkuji za možnost ochutnání, včetně získání podrobných informací o jejich vlastnostech.”

MJ

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů

Kromě degustací rumů se naše firma zaměřuje také na:

Doplňte vaši firemní či soukromou oslavu právě o degustaci rumu a ochutnejte u nás klasické i netradiční rumy, které mají výbornou kvalitu a jedinečnou chuť.