Zpestřete firemní večírek, rozlučku se svobodou nebo narozeninovou párty degustací vybraných rumů. Nabídněte svým hostům, přátelům nebo obchodním partnerům něco extra. Vezměte je na chvíli do slunného Karibiku a nechte je ochutnat pití plné slunce.

 • Ochutnáte legendární rumy světa
  Králi mezi rumy jsou Matusalem a Mount Gay. Při degustaci poznáte, proč jsou tyhle značky synonymem pro RUM.
 • Zamilujete se do rumů
  Při degustaci rumu poznáte jeho nejjemnějších chutě, vychutnáte si naplno aroma, prohlédnete si barvu a už nic jiného nebude chtít pít.
 • Seznámíte se s tradicí
  Během degustace rumu vás náš barman seznámí s historií značky, metodou výroby a různými zajímavostmi.
 • Naučíte se pít rum správně
  Kvalitní rum si zaslouží správné servírování. Ochutnává se ve speciální skleničce a čistý, aby jste objevili všechny chutě rumu.
 • Ucítíte karamel, švestku nebo vanilku
  Při degustaci se zaměřuje především na chuť rumu. S pomocí našeho barmana začnete cítit chutě jako jsou karamel, vanilka, švestka nebo různá koření.
 
 • řízená degustace
 • degustace alkoholu
 • degustace

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

U řízené degustace rumu se realizuje vždy pro několik zájemců (cca do 30 osob), kteří chtějí nejenom ochutnat kvalitní rumy, ale také se dozvědět co nejvíce informací o historii konkrétních značek rumů, jejich výrobě a současnosti.

U řízené degustace je předem dané pořadí jednotlivých rumů, ke kterému Vám poskytne náš odborník výklad. Účastníci degustace pak jednotlivé vzorky ochutnávají a porovnávají je mezi sebou.

NEŘÍZENÁ DEGUSTACE

Další možností, jak ochutnat vybrané rumy, je neřízená degustace. Tento druh degustace je vyhledáván zejména lidmi, kteří nechtějí být svázáni pravidly a tedy mohou rumy ochutnávat v takovém pořadí, které je pro ně ideální.

I při neřízené degustaci je přítomný odborník. Na rozdíl od řízené degustace vám tento odborník poví více informací o jednotlivém rumu v případě, že ho o to požádáte.

Co potřebujeme vědět?

Skvělé rumy jsou po celém světě, proto potřebujeme vědět:

 • jaké druhy vás lákají a jaké chcete ochutnat,
 • místo konání, datum, počet osob a další informace.

Na základě vybraných rumů a druhu degustace připravíme rozpočet a doladíme s vámi vše potřebné.

“Ochutnala jsem na degustaci rumy, které jsem ani netušila, že existují. Děkuji za možnost ochutnání, včetně získání podrobných informací o jejich vlastnostech.”

MJ

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?


  Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů

  Kromě degustací rumů se naše firma zaměřuje také na:

  Doplňte vaši firemní či soukromou oslavu právě o degustaci rumu a ochutnejte u nás klasické i netradiční rumy, které mají výbornou kvalitu a jedinečnou chuť.