Plánujete uspořádat soukromou či firemní večírek a potřebujete zajistit dostatečné množství pohoštění i občerstvení? Naše firma se specializuje na dodání jídla i pití na různé druhy oslav a akcí.


ZAJIŠTĚNÍ PARTY

Zajištění cateringu na party tedy pohoštění a občerstvení na vámi pořádanou party spočívá v tom, že vy nám sdělíte vaše požadavky a přání, případně jaké služby byste od nás rádi využili. Než nám však podstatné informace sdělíte, je důležité, abyste měli jasno v následujících bodech:

  • Kde se bude party konat?
  • O jaký typ party se bude jednat?
  • Jaké bude téma party?
  • Jaké jsou všechna Vaše přání týkající se party?

Poté, co nám sdělíte všechny podstatné informace, jsme schopni vám připravit takovou nabídku, která bude přesně na míru.

CO VŠE ZAJIŠŤUJEME?

Naše firma zajišťuje catering na party – od plánování přes samotnou realizaci až po úklid. Žádné přání pro nás není překážkou, proto jsme schopni kromě jídla a občerstvení rovněž zajistit:

  • veškeré vybavení (tedy dostatečné množství stolů, židlí, talířů, příborů atd.) a jeho dovoz
  • catering s obsluhou a personálem – obsluhu, kuchaře, hostesky, organizátory atd.
  • doprovodný program (např. barmanská show, módní přehlídka)
  • zajištění doplňků

Zajištění cateringu na party neboli veškerého pohoštění i občerstvení jsme schopni obstarat jak firmám a společnostem, tak i soukromým osobám. Naším hlavním cílem je splnění všech zákazníkových přání.

POHOŠTĚNÍ

Vybrané pokrmy jsou na party servírované ve formě bufetu a to ve studené i teplé formě. Všechna připravovaná jídla u nás jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin. Jídla připravují naši zkušení kuchaři.


Co se týče občerstvení, dodáváme jak alkoholické, tak i nealkoholické nápoje. Veškeré námi dodané jídlo a pití splní Vaše očekávání a zajistí vám i vašem hostům nezapomenutelný zážitek.


BARMANSKÁ SHOW

Na žádné party by neměla chybět barmanská show. Jedná se totiž o velice oblíbenou, moderní formu přípravy míchaných nápojů, kterou lidé na své party často vyhledávají. Barmanská show je ideální doprovodný program, díky kterému se na začátku večera prolomí prvotní ostych a dostane vaše hosty do dobré nálady.


DALŠÍ POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Party se často doplňují také o módní přehlídky. Naše firma vám tady zajistí jak módní přehlídku v rámci vašeho programu, tak vám v případě potřeby také zprostředkujeme služby hostesek, které budou svým profesionálním vystupováním prezentovat vás nebo vaši společnost na vysoké úrovni. Kromě zajištění jídla a pití jsme ochotni vám pomoct s výzdobou, navození atmosféry a zajištění zábavy. Ať už pořádáte malou či velkou akci, naše firma dává do své práce vždy maximum. Obraťte se proto na nás a my se o vše postaráme.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?


    Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů