Rauty jsou společenská setkání s pohoštěním, která jsou v dnešní době nezbytnou součástí různých pracovních schůzek, jednání, večírků, konferencí a dalších firemních akcí. Lze je též považovat za tzv. zaslouženou odměnu po práci. Naše firma se zaměřuje na konání těchto rautů. Jelikož tento druh zábavy není pouze o jídle, kromě občerstvení zajišťujeme také doprovodný program a zábavu.


POHOŠTĚNÍ NA RAUTU

Rauty se nejčastěji konají ve velkých sálech či v zahradě, kde jsou k dispozici švédské stoly, z nichž si mohou hosté vybrat pokrmy dle svého uvážení. My nabízíme pokrmy v teplé i studené formě, která jsou připravována z těch nejkvalitnějších a čerstvých surovin. Kromě lahodných jídel zajistíme také alkoholické a nealkoholické nápoje.


Při využití našich služeb budete mít zajištěno jídlo i pití, které splní Vaše očekávání a připraví Vám i Vašem hostům nezapomenutelný zážitek. Klademe totiž důraz na maximální kvalitu, čerstvost a špičkový servis.

FORMY RAUTŮ

Zaměřujeme se na všechny rauty – od malých rautů na svatbách, svatebních hostinách a jiných akcích až po velké rauty malých a velkých firem, sportovních událostí nebo pro privátní klientelu. Není pro nás problém spojit klasický raut s degustací.


ZAJIŠTĚNÍ RAUTU

Aby zorganizovaný raut splňoval všechna Vaše očekávání, je zapotřebí, abyste si nejprve promysleli, jaké máte požadavky a přání týkající se pohoštění, občerstvení či dalších poskytovaných služeb. Na základě toho Vám vypracujeme nabídku, která bude připravena přesně na míru.


Kromě rautů se zaměřujeme také na:

POSKYTNUTÍ DALŠÍCH SLUŽEB

Při realizaci rautů není pro naši firmu žádné přání překážkou, to znamená, že jsme schopni kromě občerstvení zajistit také:


  • potřebný obslužný personál (např. obsluhu, kuchaře, barmany, hostesky atd.)
  • veškeré vybavení – stoly, židle, nádobí, příbory
  • výzdobu
  • další doplňkové služby

Díky našim poskytovaným službám se nemusíte starat o nic, protože vše potřebné zařídíme za Vás. Stačí, když nám nastíníte Vaší představu o tom, jak by raut měl vypadat a my pak vše ostatní naplánujeme, zrealizujeme a na závěr uklidíme.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů