Chystáte se vstoupit do svazku manželského a chcete, aby byl váš svatební den dokonalý a jak pro vás, tak i pro vaše hosty nezapomenutelný? Se svatbou se samozřejmě pojí dokonalá svatební výzdoba, dekorace, různé svatební doplňky či svatební raut a pohoštění. Naše firma se zaměřuje na svatební catering a poskytuje další služby, které se týkají svateb.


ZAJIŠTĚNÍ SVATEBNÍ HOSTINY

Abychom zajistili svatební hostinu přesně podle vašich představ, je zapotřebí, abyste vy jako klient nám sdělil vaše požadavky a přání, které se týkají jak pohoštění a občerstvení, tak i dalších námi poskytovaných služeb. Než nám veškeré požadavky sdělíte, pečlivě si promyslete, co přesně požadujete. Je důležité, abyste měli jasno v počtu pozvaných hostů, kolik na svatební oslavě bude dětí, zdali někteří lidé mají dietu či jiné nároky. Na základě vašich uvedených požadavků a vymezeného rozpočtu vám připravíme nabídku přesně na míru.

CO VŠE ZAJIŠŤUJEME?

Naše firma se zaměřuje na svatební catering – od plánování až po samotnou realizaci, případně konečný úklid. Žádné vaše přání není pro nás překážkou. Kromě dostatečného množství jídla a pití zajišťujeme také:

  • moderátora,
  • hudbu,
  • obsluhu,
  • stoly,
  • doprovodný program (např. barmanská show, svatební přehlídka).

FORMY POHOŠTĚNÍ

Forma pohoštění závisí jen na vás. Naše firma má zkušenosti s různými formami občerstvení. Většina novomanželů u nás volí pro svatební hostinu klasický oběd a později raut ve formě bufetu. Není však pro nás problém připravit méně typické pohoštění přesně podle vašich představ.


Naše pokrmy jsme schopni servírovat jak ve studené, tak i teplé formě. Všechna jídla vyrábí naši zkušení kuchaři jen z těch nejkvalitnějších a čerstvých potravin. Kromě jídla dodáváme alkoholické a nealkoholické nápoje.


Jsme schopni zajistit kompletní servis týkající se jídla, personálu a barmanů, nebo vám poskytnout jednotlivé služby zvlášť.

DALŠÍ SLUŽBY, KTERÉ POSKYTUJEME

Ke každé svatbě neodmyslitelně patří hudba. Hudba by měla doprovázet celou svatební hostinu. Dále zajišťujeme také barmany s barmanskou show či sommeliery, kteří se starají během svatebního dne o nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.


Svatba patří k nezapomenutelným dnům v životě každého z nás, proto bereme vždy ohled na veškerá přání a přistupujeme k tomu s maximální profesionalitou.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?


    Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů