Chystáte se vstoupit do svazku manželského a chcete, aby byl váš svatební den dokonalý a jak pro vás, tak i pro vaše hosty nezapomenutelný? Se svatbou se samozřejmě pojí dokonalá svatební výzdoba, dekorace, různé svatební doplňky či svatební raut a pohoštění. Naše firma se zaměřuje na svatební catering a poskytuje další služby, které se týkají svateb.


ZAJIŠTĚNÍ SVATEBNÍ HOSTINY

Abychom zajistili svatební hostinu přesně podle vašich představ, je zapotřebí, abyste vy jako klient nám sdělil vaše požadavky a přání, které se týkají jak pohoštění a občerstvení, tak i dalších námi poskytovaných služeb. Než nám veškeré požadavky sdělíte, pečlivě si promyslete, co přesně požadujete. Je důležité, abyste měli jasno v počtu pozvaných hostů, kolik na svatební oslavě bude dětí, zdali někteří lidé mají dietu či jiné nároky. Na základě vašich uvedených požadavků a vymezeného rozpočtu vám připravíme nabídku přesně na míru.

CO VŠE ZAJIŠŤUJEME?

Naše firma se zaměřuje na svatební catering – od plánování až po samotnou realizaci, případně konečný úklid. Žádné vaše přání není pro nás překážkou. Kromě dostatečného množství jídla a pití zajišťujeme také:

  • moderátora,
  • hudbu,
  • obsluhu,
  • stoly,
  • doprovodný program (např. barmanská show, svatební přehlídka).

FORMY POHOŠTĚNÍ

Forma pohoštění závisí jen na vás. Naše firma má zkušenosti s různými formami občerstvení. Většina novomanželů u nás volí pro svatební hostinu klasický oběd a později raut ve formě bufetu. Není však pro nás problém připravit méně typické pohoštění přesně podle vašich představ.


Naše pokrmy jsme schopni servírovat jak ve studené, tak i teplé formě. Všechna jídla vyrábí naši zkušení kuchaři jen z těch nejkvalitnějších a čerstvých potravin. Kromě jídla dodáváme alkoholické a nealkoholické nápoje.


Jsme schopni zajistit kompletní servis týkající se jídla, personálu a barmanů, nebo vám poskytnout jednotlivé služby zvlášť.

DALŠÍ SLUŽBY, KTERÉ POSKYTUJEME

Ke každé svatbě neodmyslitelně patří hudba. Hudba by měla doprovázet celou svatební hostinu. Dále zajišťujeme také barmany či sommeliery, kteří se starají během svatebního dne o nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů.


Svatba patří k nezapomenutelným dnům v životě každého z nás, proto bereme vždy ohled na veškerá přání a přistupujeme k tomu s maximální profesionalitou.

MÁTE DOTAZ NEBO ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY?

Odesláním beru na vědomí ochranu osobních údajů