Dobrý den,

stejně jako před dvěma lety, jsme dostali povolení vám míchat nejlepší alkoholické a nealkoholické drinky na jednom z nejhezčích festivalů v ČR !! Máme možnost opět projet celou republiku na všech Kryštof kempech 2016. Tento báječný festival, který pořádá skupina Kryštof a pár sponzorů, se koná přes letní prázdniny od července až do konce srpna. My už máme za sebou všechny neskutečné víkendy, kdy jste vypili naše bary až do poslední kapky!

Čtvrtý kemp se odehrál ve Svojšicích u Přelouče u Pardubic. Změna oproti předminulému roku je ta, že jsme si pro vás připravili rovnou 2 bary! Takže náš tým 4 vynikajících barmanů vás obsloužil skoro na každém kroku!

Jako pátý Kryštof kemp jste mohli navštívit Konopiště. Zámecký areál byl nádherný. Jako předskokani vystupují na všech kempech zpěváci jako je Voxel, Michal Hrůza, skupina Jelen nebo Děda Mládek & band.

Šestý Kryštofkemp se odehrál na krásném amfiteátru na Loktu. Musíme uznat, že drinky jako Mojito, Sex on the Beach nebo Cuba Libre vám opravdu moc chutnají a pijete o stošest 🙂

Poslední kemp se odehrál za západě Čech, a to na největším amfiteátru ve střední Evropě – v Plzni. Bylo vás zde okolo 10 000 návštěvníků  a naše bary jste vypili do poslední kapky.

Nás i vás čeká ještě spousta víkendů, kde se můžeme potkat na zajímavých akcích a my doufáme, že přijdete ochutnat, na jeden nebo druhý bar, naše báječné a chutné koktejly.

Těšíme se na Vás,
Elvis & Frankie Bar Agency

IMG_2813   IMG_2806   IMG_2732   IMG_2813

IMG_2838   IMG_2835   IMG_2836 (1)