Dobrý den,

stejně jako před dvěma lety, jsme dostali povolení vám míchat nejlepší alkoholické a nealkoholické drinky na jednom z nejhezčích festivalů v ČR !! Máme možnost opět projet celou republiku na všech Kryštof kempech 2016. Tento báječný festival, který pořádá skupina Kryštof a pár sponzorů, se koná přes letní prázdniny od července až do konce srpna. My už máme za sebou 3 neskutečné víkend, kdy jste vypili naše bary až do poslední kapky!

Jako první Kryštof kemp byl v krásném moravském městě Mikulov. Změna oproti předminulému roku je ta, že jsme si pro vás připravili rovnou 2 bary! Takže náš tým 4 vynikajících barmanů vás obslouží skoro na každém kroku!

Druhý Kryštof kemp se nacházel trošku víc na sever, a to v krásném přírodním amfiteátru v Náměšti na Hané u Olomouce. Jako předskokani vystupují na všech kempech zpěváci jako je Voxel, Michal Hrůza, skupina Jelen nebo Děda Mládek & band.

Třetí kemp se nacházel opět na Moravě, a to v Hukvaldech u Ostravy. Musíme uznat, že drinky jako Mojito, Sex on the Beach nebo Cuba Libre vám opravdu moc chutnají a pijete o stošest 🙂

Nás i Vás čeká ještě spousta víkendů, kde se můžeme potkat na Kryštof kempu a my doufáme, že přijdete ochutnat, na jeden nebo druhý bar, naše báječné a chutné koktejly.

Těšíme se na Vás,

Elvis & Frankie Bar Agency

IMG_9306 IMG_8207 IMG_5971 IMG_2704 55114EBD-E8B0-4F11-94C1-4475559A399D