Ve dnech 20. – 21.  května 2017 se v Plzni za OC Plaza uskutečnil Prima Fresh „Apetit“ festival. Je to letošní druhá zastávka z celkových čtyř. My samozřejmě budeme na všech zastávkách. Na všech Prima Fresh festivalech spolupracujeme s plzeňským kvalitním barem Amigos Bar, který najdete na Americké ulici v Plzni. Jejich skvělí barmani si připravili speciální menu, které jsme vytvořili speciálně pro vás, kteří navštívíte festival ve vašem městě.

Jedná se o prémiové drinky, které se připravují s maximální přesností, z čerstvých ovocných šťáv a z toho nejkvalitnějšího alkoholu. Musím uznat, že koktejly jsou opravdu výborné, a už jen pozorování barmana při přípravě speciálních koktejlů je opravdu výborný zážitek. Dále jsme si pro vás připravili klasické drinky, které můžete ochutnat po celém světě, jako jsou Mojito, Cuba Libre, Sex on the beach nebo osvěžující Aperol Spritz.

Počasí bylo v Plzni nádherné, přišlo několik tisíc návštěvníku a všichni ochutnávali výborná jídla a k tomu popíjeli naše ¨vymazlené¨ drinky. Na akci jste mohli zahlédnout naše nádherné hostesky, které přímo mezi návštěvníky roznášely koktejly a nebo ledově namraženého Jägermeistra.